Select Group:

Summary Table
Group: Group 2

PositionTeamSeason's
Results
PWDLPFPAPDPoints
1Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Cranleigh School
Boys-U18A
4310116536310
2Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
The Bishop Wand Church of England School
Boys-U18A
430111290229
3Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Epsom College
Boys-1st VII
42119170217
4Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
St Benedict's School
1st VII
410368119-513
5Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
John Fisher School
1st VII
400464119-550

Fixtures and Results

KODateTeamScoreOpponent
13:10
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 23 FebCranleigh School
Boys-U18A
31-19The Bishop Wand Church of England School
Boys-U18A
13:30
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 23 FebSt Benedict's School
Boys-U18A
10-32Epsom College
Boys-U18A
13:50
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 23 FebCranleigh School
Boys-U18A
27-5John Fisher School
Boys-U18A
14:10
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 23 FebThe Bishop Wand Church of England School
Boys-U18A
29-24St Benedict's School
Boys-U18A
14:30
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 23 FebEpsom College
Boys-U18A
26-19John Fisher School
Boys-U18A
14:50
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 23 FebCranleigh School
Boys-U18A
39-10St Benedict's School
Boys-U18A
15:10
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 23 FebThe Bishop Wand Church of England School
Boys-U18A
22-14Epsom College
Boys-U18A
15:30
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 23 FebSt Benedict's School
Boys-U18A
24-19John Fisher School
Boys-U18A
15:50
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 23 FebCranleigh School
Boys-U18A
19-19Epsom College
Boys-U18A
16:10
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 23 FebThe Bishop Wand Church of England School
Boys-U18A
42-21John Fisher School
Boys-U18A

The Winners of both groups play in the Cup Final and the Runners Up in both groups play in the Plate Final