Select Group:

Summary Table
Group: Group 2

PositionTeamSeason's
Results
PWDLPFPAPDPoints
1Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Cranleigh School
Boys-U18A
44001504610412
2Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
St Paul's Catholic College, Sunbury
Boys-U18A
430111143689
3Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
John Fisher School
Boys-U18A
42024496-526
4Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
RGS, High Wycombe
1st VII
410353109-563
5Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Campion School, Essex
Boys-U18A
400441105-640

Fixtures and Results

KODateTeamScoreOpponent
13:10
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 26 FebCranleigh School
Boys-U18A
29-10Campion School, Essex
Boys-U18A
13:30
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 26 FebRGS, High Wycombe
Boys-U18A
5-22St Paul's Catholic College, Sunbury
Boys-U18A
13:50
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 26 FebCranleigh School
Boys-U18A
32-10John Fisher School
Boys-U18A
14:10
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 26 FebRGS, High Wycombe
Boys-U18A
31-19Campion School, Essex
Boys-U18A
14:30
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 26 FebJohn Fisher School
Boys-U18A
0-40St Paul's Catholic College, Sunbury
Boys-U18A
14:50
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 26 FebCranleigh School
Boys-U18A
51-5RGS, High Wycombe
Boys-U18A
15:10
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 26 FebSt Paul's Catholic College, Sunbury
Boys-U18A
28-0Campion School, Essex
Boys-U18A
15:30
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 26 FebJohn Fisher School
Boys-U18A
17-12RGS, High Wycombe
Boys-U18A
15:50
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 26 FebCranleigh School
Boys-U18A
38-21St Paul's Catholic College, Sunbury
Boys-U18A
16:10
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
 26 FebJohn Fisher School
Boys-U18A
17-12Campion School, Essex
Boys-U18A

The 1st placed teams in groups 1 and 2 play in the final for the Old Hamptonians Founders Day Cup.

The 2nd placed teams in groups 1 and 2 play for the Hampton School Plate. The first and second placed teams in the 2nd VII groups play in the 2nd VII Semi Finals.