Select Group:

Summary Table
Group: Group 1

PositionTeamSeason's
Results
PWDLPFPAPDPoints
1Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Hampton School
1st VII
431090504010
2Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
RGS, High Wycombe
Boys-U18A
4301888539
3Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
John Fisher School
Boys-U18A
42028464206
4Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
St Benedict's School
1st VII
41125568-134
5Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Caterham School
1st VII
400455105-500

Fixtures and Results

KODateTeamScoreOpponent
13:10
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
 27 FebHampton School
Boys-U18A
26-14Caterham School
Boys-U18A
13:30
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
 27 FebRGS, High Wycombe
Boys-U18A
24-12St Benedict's School
Boys-U18A
13:50
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
 27 FebHampton School
Boys-U18A
19-12John Fisher School
Boys-U18A
14:10
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
 27 FebCaterham School
Boys-U18A
19-26RGS, High Wycombe
Boys-U18A
14:30
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
 27 FebSt Benedict's School
Boys-U18A
7-22John Fisher School
Boys-U18A
14:50
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
 27 FebHampton School
Boys-U18A
33-12RGS, High Wycombe
Boys-U18A
15:10
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
 27 FebCaterham School
Boys-U18A
10-24St Benedict's School
Boys-U18A
15:30
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
 27 FebRGS, High Wycombe
Boys-U18A
26-21John Fisher School
Boys-U18A
15:50
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
 27 FebHampton School
Boys-U18A
12-12St Benedict's School
Boys-U18A
16:10
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
 27 FebCaterham School
Boys-U18A
12-29John Fisher School
Boys-U18A

The 1st placed teams in groups 1 and 2 play in the final for the Old Hamptonians Founders Day Cup.

The 2nd placed teams in groups 1 and 2 play for the Hampton School Plate. The first and second placed teams in the 2nd VII groups play in the 2nd VII Semi Finals.