Competition Calendar:


Loading Calendar...

Format:
The 1st placed teams in groups 1 and 2 play in the final for the Old Hamptonians Founders Day Cup.

The 2nd placed teams in groups 1 and 2 play for the Hampton School Plate. The first and second placed teams in the 2nd VII groups play in the 2nd VII Semi Finals.

 Fixtures on Wednesday 27 Feb 2019
13:10
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
Caterham School
1st VII
14-26Hampton School
1st VII
Group Group 1
Hampton - Group Match
13:10
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
Hampton School
2nd VII
29-5St Benedict's School
2nd VII
Group Group A
Hampton - Group Match
13:10
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
Cranleigh School
Boys-U18A
36-14St John's School, Leatherhead
1st VII
Group Group 2
Hampton - Group Match
13:30
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
RGS, High Wycombe
Boys-U18A
24-12St Benedict's School
1st VII
Group Group 1
Hampton - Group Match
13:30
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
Campion School, Essex
Boys-U18B
19-22John Fisher School
Boys-U18B
Group Group B
Hampton - Group Match
13:30
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
Hurstpierpoint College
Boys-U18A
24-17St Paul's Catholic College, Sunbury
Boys-U18A
Group Group 2
Hampton - Group Match
13:50
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
Hampton School
1st VII
19-12John Fisher School
Boys-U18A
Group Group 1
Hampton - Group Match
13:50
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
Caterham School
Boys-U18B
7-24St Benedict's School
2nd VII
Group Group A
Hampton - Group Match
13:50
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
Campion School, Essex
1st VII
14-20Cranleigh School
Boys-U18A
Group Group 2
Hampton - Group Match
14:10
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
Caterham School
1st VII
19-26RGS, High Wycombe
Boys-U18A
Group Group 1
Hampton - Group Match
14:10
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
Campion School, Essex
Boys-U18B
7-47St Paul's Catholic College, Sunbury
Boys-U18B
Group Group B
Hampton - Group Match
14:10
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
Hurstpierpoint College
Boys-U18A
33-19St John's School, Leatherhead
1st VII
Group Group 2
Hampton - Group Match
14:30
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
John Fisher School
Boys-U18A
22-7St Benedict's School
1st VII
Group Group 1
Hampton - Group Match
14:30
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
Caterham School
Boys-U18B
0-50Hampton School
2nd VII
Group Group A
Hampton - Group Match
14:30
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
Campion School, Essex
1st VII
7-21St Paul's Catholic College, Sunbury
Boys-U18A
Group Group 2
Hampton - Group Match
14:50
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
Hampton School
1st VII
33-12RGS, High Wycombe
Boys-U18A
Group Group 1
Hampton - Group Match
14:50
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
John Fisher School
Boys-U18B
7-24St Paul's Catholic College, Sunbury
Boys-U18B
Group Group B
Hampton - Group Match
14:50
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
Cranleigh School
Boys-U18A
22-10Hurstpierpoint College
Boys-U18A
Group Group 2
Hampton - Group Match
15:10
venue tbc
Campion School, Essex
Boys-U18B
wo -Caterham School
Boys-U18B
Hampton - 3rd Place Play-Off Final
15:10
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
Caterham School
1st VII
10-24St Benedict's School
1st VII
Group Group 1
Hampton - Group Match
15:10
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
St John's School, Leatherhead
1st VII
28-10St Paul's Catholic College, Sunbury
Boys-U18A
Group Group 2
Hampton - Group Match
15:30
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
John Fisher School
Boys-U18A
21-26RGS, High Wycombe
Boys-U18A
Group Group 1
Hampton - Group Match
15:30
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
Hampton School
2nd VII
41-7John Fisher School
Boys-U18B
Hampton - 2nd VII Semi Final Semi Final
15:30
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
Campion School, Essex
1st VII
22-17Hurstpierpoint College
Boys-U18A
Group Group 2
Hampton - Group Match
15:50
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
Hampton School
1st VII
12-12St Benedict's School
1st VII
Group Group 1
Hampton - Group Match
15:50
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
St Benedict's School
2nd VII
12-35St Paul's Catholic College, Sunbury
Boys-U18B
Hampton - 2nd VII Semi Final Semi Final
15:50
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
Cranleigh School
Boys-U18A
40-15St Paul's Catholic College, Sunbury
Boys-U18A
Group Group 2
Hampton - Group Match
16:00
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
Hampton School
2nd VII
14-27St Paul's Catholic College, Sunbury
Boys-U18B
Hampton - 2nd VII Semi Final Final
16:10
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
Caterham School
1st VII
12-29John Fisher School
Boys-U18A
Group Group 1
Hampton - Group Match
16:10
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
Campion School, Essex
1st VII
7-29St John's School, Leatherhead
1st VII
Group Group 2
Hampton - Group Match
16:50
View Competition Map: Rugby 4Rugby 4
RGS, High Wycombe
Boys-U18A
19-31St John's School, Leatherhead
1st VII
Hampton - Plate Final
16:50
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
Hampton School
1st VII
14-27Cranleigh School
Boys-U18A
Hampton - Cup Final